0382 212 20 11

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şan Müzik Eğitim Merkezi

ŞAN Aksaray Müzik , Gitar, Bağlama, Piyano, Keman, Yan Flüt, Ney, Kanun, Ud, Klarnet, Org, Mandolin, Elektro gitar, Bas gitar, Viyola, Viyolonsel, Şan, Solfej, İşitme, Güzel Sanatlar Lisesi ve Üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık dersleri alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir.

Eğitimcilerimiz bütün çalgılar için haftada bir saati yeterli görmektedir.

İsteğe göre kurs saatleri arttırılabilir.

Kurslara 7 den 70 e herkes katılabilir, herhangi bir cinsiyet ve yaş ayrımı yoktur.

‘’Herhangi bir çalgı çalmak isterim ama yeteneğim yok, ben beceremem’’ diye düşünenler tamamen bu konuya önyargı ile yaklaşmış olurlar. Çalgı çalabilmek beceri ve yetenekten ziyade çalışmayla ilgilidir. Derslerde yapılanları düzenli tekrar ederek ve eğitmenlerin verdikleri ödevleri yaparak bu işi başarabilirsiniz.


Gitar, Bağlama, Ney, Şan, Solfej, Güzel Sanatlar Lisesine ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık derslerimiz kursiyerlerin isteğine göre bireysel veya 2 kişi verilmektedir.
Piyano, Keman, Yan Flüt, Kanun, Ud, Klarnet, Viyola, Viyolonsel, derslerimiz bireyseldir yani eğitmenle birebir özel olarak yapılmaktadır.Bütün derslerin standart saat ücreti 40 TL dir.

15 Haziran 2017 Tarihine kadar geçerli olan kampanyamız dahilinde:

Bütün çalgı satışlarımızda % 18 İndirim.
Hafta içi derslerinde % 15 indirim


Gitar, Bağlama, Ney, Şan, Solfej, Güzel Sanatlar Lisesine ve üniversitelerin müzik bölümlerine hazırlık derslerini almak isteyen ve arkadaşı ile birlikte 2 kişi derse gelen öğrencilere % 35 indirim. (İki kişi derse gelenler hafta içi gelseler bile % 35 indirimi standart ders saat üzerinden alırlar).


Kendinizi yeteneksizim diye yargılamayın. Çalışarak çalabileceğiniz, hayalinizdeki enstrümanların kurslarını burada alanında uzman eğitimciler tarafından alabilirsiniz. Belki de gelecekte ismini tüm Türkiye’ ye duyuracak müzisyenler yetiştiriyoruz.
Şan Aksaray Müzik olarak, herkesi Aksaray’ da müzik kurslarımıza bekliyoruz.


 

 

 
 


  Copyright 2017 © Aksaray Şan Müzik Eğitim Merkezi
Şan müzik merkezinde,Bağlama,gitar,keman,bateri,ney,kaval,
piyano,org,yan flüt,klarnet,ud kursları verilmektedir.
Web Master : Kadir YILDIRIM.